1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

DVR Нов неотпакуван 4 канален HIKVISION DS-7204HUHI-K1

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од civikom, 20 Март 2020.

 1. civikom

  civikom
  Gaining Experience

  148
  122
  17 Декември 2011
  Машко
 2. civikom

  civikom
  Gaining Experience

  148
  122
  17 Декември 2011
  Машко
 3. civikom

  civikom
  Gaining Experience

  148
  122
  17 Декември 2011
  Машко
 4. civikom

  civikom
  Gaining Experience

  148
  122
  17 Декември 2011
  Машко
 5. civikom

  civikom
  Gaining Experience

  148
  122
  17 Декември 2011
  Машко

Сподели

Вчитување...