1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

DVI to HDMI

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од boksata, 22 Март 2020.

 1. boksata

  boksata
  Gaining Experience

  169
  164
  27 Декември 2017
  Машко
  Купувам DVI to HDMI adapter или обратно, ако на некој му се наоѓа низ дома.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  goranzoran

  goranzoran
  Unstoppable

  3,005
  2,550
  21 Јануари 2011
  Машко
 3. mkiptv

  mkiptv
  Gaining Experience

  538
  335
  28 ноември 2014
  Машко
 4. boksata

  boksata
  Gaining Experience

  169
  164
  27 Декември 2017
  Машко

Сподели

Вчитување...