1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Две куќишта Antec GX300 и Antec GX200 Blue

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 18 Мај 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,440
  11,053
  23 Јануари 2008
  Манга
  Продавам две одлчно сочувани куќишта без физички и козметички оштетувања комплет со вентилаторите кои доаѓаат со нив:
  1) Antec GX300
  gx300_3.jpg gx300_1.jpg gx300_2.jpg

  Цена, фиксно: 2200 денари

  2) Antec GX200 Blue
  gx200_1.jpg gx200_3.jpg gx200_2.jpg

  Цена, фиксно: 1600 денари

  075 437-061, Кирил
   
  toshex, Lazarko и на GGTT1 им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,440
  11,053
  23 Јануари 2008
  Манга
  Под 1) продадено
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,440
  11,053
  23 Јануари 2008
  Манга
  продадено и под 2) . може клуч
   
Слични теми
 1. Fearless
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,708
 2. xenon
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,870
 3. tomi
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  493
 4. Bozoo
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  397
 5. Mario.Bog

  Проценка Antec P50

  Одговори:
  10
  Прегледи:
  994
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...