Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Предлог Два пара блутут слушалки на еден ТВ

Mr.Jack

Gaining Experience
9 февруари 2008
746
489
Имам Philips android TV и ми треба начин да поврзам 2 пара безжични блутут слушалки во исто време. Нема дуал аудио опција како AppleTV и нивните earbuds колку што знам, па мислам дека друга опција ми е нешто ваквоКаде во МК можам да купам такво нешто? Би купил од Али само ми е итно, не можам да чекам 2 месеца. Или како би се викало тоа на македонски за да знам како да гуглам?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.031
Членови
35.427
Најнов член
bojan.janicevic
На врв Дно