1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Два пара Bluetooth слушалки AKG Y500

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 13 Јануари 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,393
  13,458
  23 Јануари 2008
  Манга
  Продавам два пара гланц нови слушалки AKG Y500 Wireless Bluetooth /w mic, добиени од Дедо Мраз.

  IMG-c5f13d4438c37f19404d33fc43bd1722-V.jpg

  Y500 Wireless | Wireless on-ear headphones

  Цена за еден пар, фиксна: 7000 денари
  075 437-061
   
  Последна промена: 14 Јануари 2020
  На Boce!, StefAngel, Ciklon и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,393
  13,458
  23 Јануари 2008
  Манга
  6500
   
  GGTT1, WeiWuWei и на Ciklon им се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,393
  13,458
  23 Јануари 2008
  Манга
  6000 денари!
   
  На Boce! му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,393
  13,458
  23 Јануари 2008
  Манга
  Останат уште еден пар!
   
  На GGTT1 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,393
  13,458
  23 Јануари 2008
  Манга
Слични теми
 1. fuzzjaw
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,612
 2. Avid
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  3,220
 3. HoLfElDeR
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  325
 4. G4M3R
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  527
 5. Steff_Maja
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  919
Вчитување...

Сподели

Вчитување...