1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Два лаптопи со i3 ка

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од StalkeR, 5 Декември 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  4,002
  3,630
  5 Декември 2009
  Машко
  Ми треба проценка на овие лаптопи. Одлично сочувани, со полнач. Батериите не им држат.
  Hp ProBook 4530s i3 2310,4GB ram, 500gb hdd
  [​IMG][​IMG][​IMG]

  Acer Aspire 5742
  I3 370m, 4gb,500gb hdd
  [​IMG][​IMG][​IMG]

  Sent from my Mi 9T using Tapatalk
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,151
  8,527
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Јас сум заинтересиран на ХП-то, пиши кога ќе формираш цена.

  Батериите не држат ич-ич?
   
 3. sickjcoe28

  sickjcoe28
  Gaining Experience

  73
  67
  26 Декември 2018
  Машко
  +1 За ХП-то, може подетални спекс?
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,266
  3,557
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  po 5500 denari .
   
  На StalkeR му/ѝ се допаѓа ова.
 5. VerifiedUsers Overlay
  StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  4,002
  3,630
  5 Декември 2009
  Машко
  Да, батерии не држат никако. Со полнач само.

  Цена: 100 евра за HP то, 90 евра за Acer.
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  4,002
  3,630
  5 Декември 2009
  Машко
  HP то даден. Останува Ацер от. Цена :90 евра.

  Sent from my Mi 9T using Tapatalk
   
Слични теми
 1. Alexandar
  Одговори:
  52
  Прегледи:
  5,885
 2. Fatihh
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,645
 3. trakilaki
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,664
 4. Epowah
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  683
 5. vladimir171

  Проценка Лаптопи

  Одговори:
  1
  Прегледи:
  364
Вчитување...

Сподели

Вчитување...