1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Два hard disk-ови од 1 или 2TB

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од gOJDO, 6 Декември 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  7,938
  10,130
  23 Јануари 2008
  Манга
  Купувам два исправни хард-дискови од по 1 или 2TB. Понуди по ПП.
   
Слични теми
 1. Stru4nak
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,680
 2. Пеон
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,293
 3. ivana2011
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  700
 4. anonimen12
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  1,782
 5. kloki
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  1,447
Вчитување...

Сподели

Вчитување...