• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Duo-Trio (K15)

  • Ја почнал/а темата
  • #1

BorisSapphire

On your way to fame
11 ноември 2015
1,050
713
Дали некој од членовите ги има сите песни од групата?
Ми требаат во добар квалитет, доколку некој ги има и ако не му е тешко да ми ги испрати некаде или ако ги има на CD да ги направи во .mp3.

Ви благодарам.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
858,420
Членови
29,929
Најнов член
Jov4e
На врв Дно