• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Duo-Trio (K15)

  • Ја почнал/а темата
  • #1

BorisSapphire

On your way to fame
11 ноември 2015
1,044
709
Дали некој од членовите ги има сите песни од групата?
Ми требаат во добар квалитет, доколку некој ги има и ако не му е тешко да ми ги испрати некаде или ако ги има на CD да ги направи во .mp3.

Ви благодарам.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,741
Мислења
856,521
Членови
29,744
Најнов член
itisoktodance
На врв Дно