1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

DualShock 3 контролер за PS3

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од omegaRED, 5 Февруари 2017.

 1. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,301
  2,702
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  Ми треба оригинален контролер за PS3. Исклучиво оригинален, да е добро сочуван, во добра состојба без проблеми.

  Понуди по ПП.

  Sent by me
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,301
  2,702
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  Up. Ме гњават малите а не можам по 47-ми пат да го прелемувам кабелот на Logitech F510...

  Sent by me
   
Слични теми
 1. NERD.
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  693
 2. JackDaniels
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,670
 3. Steff_Maja
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,590
 4. Кристијан
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  743
 5. Phenomen2
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,379
Вчитување...

Сподели

Вчитување...