Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Dual GeForce RTX™ 3070 OC Edition

Skorp

Gaining Experience
25 август 2016
452
455
Skopje
Skorp додаде нов оглас:

Dual GeForce RTX™ 3070 OC Edition - 17.000 ден.

Продавам одлично сочувана ASUS Dual 3070 OC edition купена нова од Insomniа ака @gOJDO.
Користена е за лајт гејминг, никогаш копана и гаранцијата и истече пред некој месец.
Се продава поради апгрејд. Доаѓа со оригиналната кутија и сите додатоци.

Insomnia IT Servis


Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.241
Мислења
977.204
Членови
35.550
Најнов член
Provokator
На врв Дно