• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

D's 1000

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,273
1,910
www.iwmnetwork.com
Андријески pls welcome me to the 1000 club... :)

1,000 постови... се надевам вредат... :)
 

genius

Gaining Experience
6 ноември 2007
357
235
genius's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i3 4150
Storage
Western Digital 1TB EZEX + Western Digital 250GB
RAM
8GB DDR3 Kingston
Video card
Asus HD7750 1GB DDR5
Audio
Samson SR850
Monitor
LG 24' IPS + Samsung 19'
OS
Ubuntu 16.04 + Windows 8.1
aj cestito neka e
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,598
Мислења
824,343
Членови
28,092
Најнов член
mkcoach
На врв Дно