1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Државна матура резултати

Дискусија во форумот 'Останато' започната од FiC DoGG, 14 Јули 2008.

 1. StefAngel

  StefAngel
  Gaining Experience

  616
  362
  28 ноември 2015
  Машко
  Историја ако сакаш да гледаш National Geographic.

  View: https://www.youtube.com/watch?v=NGYpu2EW6jo
   
 2. krema

  krema
  Professor

  7,371
  7,061
  24 Јуни 2009
  Машко
  Бизнис.
   
  На BlackOuttheWoRlD му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Carlos

  Carlos
  Intern

  4
  1
  21 ноември 2018
  Машко
 4. mihovkris

  mihovkris
  Gaining Experience

  629
  396
  1 Јуни 2016

Сподели

Вчитување...