1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Држачи за монитори/телевизори (Нови и некористени)

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од coNNectMKD, 14 Февруари 2019.

 1. coNNectMKD

  coNNectMKD
  Gaining Experience

  174
  111
  13 Март 2017
  Машко
  Се продаваат нови и неотворени држачи за монитори или телевизори.

  Екстра ниски цени поради „чистка“ на магацин:

  14-42" : 550 ден.

  26-55" : 650 ден.

  42-70" : 750 ден.

  Ротирачки држач-14-42": 1000 ден.

  Механички држач-10-24": 6,660 ден.

  [​IMG]
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,030
  8,165
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Да не има како 10-24 ама за два монитори?
   
  На loris и Banjifiko им се допаѓа ова.
 3. coNNectMKD

  coNNectMKD
  Gaining Experience

  174
  111
  13 Март 2017
  Машко
  Нема, али може да се извади едната рачка и да се користи за 2. Ама останува истата цена

  Испратено од SM-G950F преку IT.mk форум апликација
   
 4. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,921
  4,034
  28 oктомври 2008
  Овој у АМЦ не ти врши работа? Sorry за упадов, coNNectMKD.
   
 5. coNNectMKD

  coNNectMKD
  Gaining Experience

  174
  111
  13 Март 2017
  Машко
  Таман работа.. Ете решение башка дупло поефтин :)
   
  На Banjifiko му/ѝ се допаѓа ова.
 6. undergrounde

  undergrounde
  Gaining Experience

  410
  306
  11 Декември 2009
  Бришите слободно ама
  Некои понудени држачи се поевтини или со слична цена во Анхоч, Сетек и АМЦ
  26-55" : 650 ден =>во Анхоч е 490 денари
  Ротирачки држач-14-42": 1000 ден. => Во Анхоч 1090 денари
  Механички држач-10-24": 6,660 ден. => Во Амц е 6150 денари
  Не е лошо малку да ги корегираш цените за да одговараат со понудата "Екстра ниски цени"
   
  На HardCorec и farkizz им се допаѓа ова.
 7. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,030
  8,165
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Фала за инфо, идам да го зеам....

  Фер, другарски.
   
 8. coNNectMKD

  coNNectMKD
  Gaining Experience

  174
  111
  13 Март 2017
  Машко

  Одговара вака?
  14-42" : 400 ден.
  26-55" : 500 ден.
  42-70" : 600 ден.
  Ротирачки држач-14-42": 750 ден.

  Тие цени ми се дадени, неможам да комбинирам другачие..
   
  Psycore, gOJDO и на undergrounde им се допаѓа ова.
 9. coNNectMKD

  coNNectMKD
  Gaining Experience

  174
  111
  13 Март 2017
  Машко
  Останати се уште:

  (2) 14-42" : 400 ден.
  (3) 26-55" : 500 ден.
  (3) 42-70" : 600 ден.
  (3) Ротирачки држач-14-42": 750 ден.

  [​IMG]
   
  Последна промена: 19 Февруари 2019

Сподели

Вчитување...