1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено држач за ТВ

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Bubache, 21 Мај 2018.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Bubache

  Bubache
  Gaining Experience

  425
  245
  11 oктомври 2015
  Машко
  IMG_20171213_183516_HDR.jpg IMG_20171213_183516_HDR.jpg IMG_20171213_183529_HDR.jpg IMG_20171213_183604_HDR.jpg IMG_20171213_183456_HDR.jpg
  масивен и цврст, доста стабилен држач за ТВ, не е за sид од гипс! движење нагоре и надоле!
   
 2. Riste19

  Riste19
  Gaining Experience

  531
  208
  14 ноември 2016
  Машко
  800 ден.
   
  На Bubache му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  989
  1,203
  9 Јуни 2015
  Машко
  Има многу држачи на пазарот, а масивен и цврст не е доволно за да се одреди цената. По која цена го имаш купено?
  За да не биде избришан коментарот ќе кажам 500 денари
   
 4. Bubache

  Bubache
  Gaining Experience

  425
  245
  11 oктомври 2015
  Машко
  купен е како се сеќавам 1.200 ден од техномаркет, се сложувам со цена од 500 ден, ти благодарам
   
 5. Bubache

  Bubache
  Gaining Experience

  425
  245
  11 oктомври 2015
  Машко
  држач за ТВ, 500 денари
   
 6. Bubache

  Bubache
  Gaining Experience

  425
  245
  11 oктомври 2015
  Машко
  продадено
   
 7. Bubache

  Bubache
  Gaining Experience

  425
  245
  11 oктомври 2015
  Машко
  клуч ве молам
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...