држач за монитор

Software

Gaining Experience
15 август 2007
538
300
Software's setup  
Processor & Cooler
Intel i3 8100
Motherboard
Gigabyte B360M DS3H
Storage
Western Digital 1TB Blue
PSU
EVGA 450W BT 80+
RAM
8 GB Kingston HyperX 2400 Mhz
Video card
-
Case
Modecom Oberon 2F
Mouse
Genius
Audio
Trust 2.1
Monitor
Samsung P2270
OS
Windows 10 Pro 64bit
Здраво дечки

гледам на сајтот од анхоч нема ништо на залиха а сакам да купам ваков држач за монитор па дали некој знае каде би можел да најдам??

classic-monitor-stand-computers-monitors-satechi-794109_1024x.jpg
 

-Ata-

Gaining Experience
2 декември 2010
125
124
Здраво дечки

гледам на сајтот од анхоч нема ништо на залиха а сакам да купам ваков држач за монитор па дали некој знае каде би можел да најдам??

Погледнете го атачментот 105496

Ваква полица за монитор зедов од Рувекс, само што дебело стакло е површината
https://ruvex.com.mk
 

Software

Gaining Experience
15 август 2007
538
300
Software's setup  
Processor & Cooler
Intel i3 8100
Motherboard
Gigabyte B360M DS3H
Storage
Western Digital 1TB Blue
PSU
EVGA 450W BT 80+
RAM
8 GB Kingston HyperX 2400 Mhz
Video card
-
Case
Modecom Oberon 2F
Mouse
Genius
Audio
Trust 2.1
Monitor
Samsung P2270
OS
Windows 10 Pro 64bit

Маша

Practice makes perfect
24 април 2007
590
1,463
На ова налетав сега:
 

petkotrajko

Gaining Experience
16 јуни 2017
239
199
На ова налетав сега:
Еиии, ш'убоо е!
Па и не е ни прескапо за клуч на рака, решење без замарање :)

Испратено од телефоно.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,028
Мислења
870,496
Членови
30,365
Најнов член
Meri2310
На врв Дно