1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Држач за монитор или тв

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од DemoUser, 6 Јануари 2018.

 1. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  855
  783
  27 Април 2010
  Машко
  Како што гласи насловот се продава држач кој е купен од логинг.Гаранција нема но е максимално зачуван.Со држачот си доаѓаат сите работи што идат во кутијата штрафчиња имбус клучиња.Кутијата ја немам од него така да не ја барајте.

  Повеќе информации можете да си видите на самата страна на логинг , а и воедно колку кошта нов.

  Држач за телевизор, TVS-LCD107 | Loging Electronics

  Слика од држачот :

  20180106_132352.jpg

  Цена за држачот 1500 денари

  Контакт/Вибер : +38975651213
  Поздрав
  Зоки
   
  На kirev му/ѝ се допаѓа ова.
 2. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  855
  783
  27 Април 2010
  Машко
  Нова и последна цена 1200 денари фиксно !
   
  На kirev му/ѝ се допаѓа ова.
 3. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  855
  783
  27 Април 2010
  Машко
  Продаден на членот @bugarce може еден КЛУЧ и на оваа тема
   

Сподели

Вчитување...