• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Држач за 2 монитора - Gembird Gas Spring

  • Ја почнал/а темата
  • #1

eX3v1l

On your way to fame
2 мај 2011
1,168
883
eX3v1l's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen™ 5 5600X
Motherboard
ASRock Fatal1ty X470 Gaming K4
Storage
Samsung 970 EVO 500GB
PSU
Cooler Master MWE 750w
RAM
32GB 3200MHz G.Skill Trident Z
Video card
RTX 3070 EAGLE
Case
Cooler Master K380
Mouse
G502
Keyboard
RIPJAWS KM570 MX-Brown
Monitor
Dell S2721DGF
OS
Windows 10
Продавам скоро нов држач за 2 монитора - Monitor Desktop Stand Gembird for 2 Monitors Gas Spring

Го земав за мене ама моето биро е до ѕид и неможам да ги наместам мониторите како што сакам. Држи без проблем 2 27ки по 4.5кг.

Цена 2400 ден ( - 600 од нов)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,062
Мислења
861,280
Членови
29,919
Најнов член
ile009
На врв Дно