• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Дрвена рамка

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Kazaam

Gaining Experience
20 септември 2013
136
85
Скопје
Продавам дрвена рамка за риг (до 6 графички) и 4 екстендери 1х16 PCI-E.
Предлност има за комплет или ако се јават заитересирани за сите делови.

Цена 1400 денари.

Контакт на Viber +420771120490. Деловите се наоѓаат во Скопје. Не праќам по карго.
 

Атачменти

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,717
Мислења
849,277
Членови
29,441
Најнов член
Nikii
На врв Дно