• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Drum and Bass xD

  • Ја почнал/а темата hmmm
  • Време на почнување
  • Ја почнал/а темата
  • #1

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Video:

[ame="http://youtube.com/watch?v=A_hlVrFHE_A"]Drum and Bass[/ame]
 

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
tipov e nonermalen:LOL::LOL::LOL: nema zansi nekogas jas da sviram vaka(barem ne u ovoj zivot).ako ima da glasam od 0 do 10 za najbolje svirac na tapani(vo slucajov kanti) bi mu dal 10.:bravo:
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Alal da mu e. Samo tolku mozam da recam. Me ostaj bez zborovi.:headbang:
 

^Predator

Intern
12 март 2008
293
18
Оу гледано ми е ногу одамна. Каква добра техника има со раците и со нозете, лудница е типот.:bravo:
 

maximilian

Gaining Experience
26 март 2008
1,064
74
Да, да, и мене ми е одамна гледано, ваков талент тешко се наоѓа :bravo:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,032
Мислења
854,811
Членови
29,640
Најнов член
Hellena09
На врв Дно