• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

drown... аватар... WTF!!!

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,297
2,014
www.iwmnetwork.com
Mislam drown... WTF!

Трзај туј бубачку од аватар, два-три пута пробују да пружу руку накуде монитор да гу измавам "мушичку"... обично такој у касни ноќи кд концентрација ми е за нигде.... мислу нема смисла, ти ќе си одговоран ако му биде нешто на мој екран!
 
M

Mr.Alien

Гостин
@D
Зар и ти сине Бруте...се зезна па мавна по мониторот? И јас, вала.
Но, што се расправаш џабе...батали. Само ме интересира дали сите нинџи имаат багови, или drown е издвоен случај :pP !
 

igorkrst

Intern
13 јули 2007
400
1
Хехе добро е ова со мушичкава. ме потгсеќа на винска мушичка, кои btw, кога ќе отвориш вино одеднаш се појавуваат. Хмм...чудно. Од кај ли доаѓаат.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #7

D

Администратор
31 март 2007
3,297
2,014
www.iwmnetwork.com
Хехе добро е ова со мушичкава. ме потгсеќа на винска мушичка, кои btw, кога ќе отвориш вино одеднаш се појавуваат. Хмм...чудно. Од кај ли доаѓаат.
Кога драун е у прашање, 100% се вински!
 

S

pwnz0r1lla
8 март 2007
1,550
52
www.it.com.mk
Mislam drown... WTF!

Трзај туј бубачку од аватар, два-три пута пробују да пружу руку накуде монитор да гу измавам "мушичку"... обично такој у касни ноќи кд концентрација ми е за нигде.... мислу нема смисла, ти ќе си одговоран ако му биде нешто на мој екран!
ebate pedanteriju ... misu da nemozhe da se trpi edna mushichku na monitor...
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Затоа што D има проблеми со drown така да именувајќи го во оваа тема му ги искажува чувствата и му објаснува две-три работи... :p
 

Vavo

Intern
20 октомври 2007
270
15
Skopje
Види го приватни порати постира на форум. Инаку десно копче adBlock Image и чао..кидна мушичката хехе
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
А за која мушичка разговарате? :LOL::LOL::LOL:
Изгледа некој ја отепа. :mafija:
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Лелееее таман ке предлагав да се затвори темава, ете ја пак мушучката. Ќе маваме пак по мониторите.:LOL::LOL::LOL:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,722
Мислења
856,075
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно