1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Dropshipping - бизнис

Дискусија во форумот 'Е-Бизнис' започната од daceee90, 8 oктомври 2018.

 1. daceee90

  daceee90
  Intern

  234
  9
  2 Март 2008
  Здраво екипа,

  во последно време гледам plugini еден од нив е alidropship има ли некој искуство со ова јас сум во Словенија имам paypal се комплет работам со wordpress и woocommerce ако го некого интересира можеме да направиме некој бизнис :) или ако има некој малку подетално да ми објасни како се функционира :)
   
 2. DonFrozex

  DonFrozex
  On your way to fame

  725
  814
  9 Јуни 2011
  Машко
  Founder @ www.mobimax.eu
  Пробај со дечково од темава, тој исто го спомна AliDropship, само не знам дали продолжи кон реализирање на планот.  Btw, веќе постои слична тема, така да ќе ги замолам од Модерација да ги пресметат двеве мислења во соодветната тема и да се избрише/клуч оваа?
   
  Последна промена: 29 oктомври 2018
Слични теми
 1. lynx
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  667
 2. skinny
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,147
 3. Volkswagen
  Одговори:
  113
  Прегледи:
  10,547
 4. DonFrozex
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  2,837
 5. DeluxV
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  284
Вчитување...

Сподели

Вчитување...