• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Drobicu ti kicmu

  • Ја почнал/а темата
  • #1

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
194
[ame]http://youtube.com/watch?v=C4itGTGJqdI[/ame]
ЛЕЛЕ сум се мочал од смеење!:LOL::LOL::LOL:
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
stvarno bezvrska
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Па вие скроз сте биле откачени. Баш сакам да ја видам сликата. :D
 
  • Ја почнал/а темата
  • #10

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
194
Ај дајте ја сликата да ја видам...
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Ќе треба да причекате, го форматирав компјутерот и сум заборавил да ги снимам сликите. Кога ќе дојде другар ми ќе ги постирам
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,032
Мислења
854,818
Членови
29,640
Најнов член
Hellena09
На врв Дно