• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

driveri za graficka ATI Technologies Inc. 3D RAGE LT PCI

  • Ја почнал/а темата
  • #1

swaba

Intern
5 мај 2008
1
0
Imam postar model na laptop Targa600 mu staviv XP i ne mozam da mu najdam nigde driveri za grafickata ATI Technologies Inc. 3D RAGE LT PCI
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,735
Мислења
863,568
Членови
30,071
Најнов член
Aleksandar Kostovski
На врв Дно