Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

driver ???

Статус
Затворена за нови мислења.

samoil

Intern
1 мај 2007
53
0
formatirav eden malce postar kom. od kako zavrsi se se startuvase, no vo 4 bit.Znaci slikata e bez boi.Mislam deka e do drajverite.fw82801db
f4120194
sl6dm
intel


ako moze nekoj da mi gi najde bi bil blagodaren, jas se utepav od baranje.pozdrav
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.031
Членови
35.427
Најнов член
bojan.janicevic
На врв Дно