1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Dribbble покани

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од Delicon, 3 Август 2010.

 1. Delicon

  Delicon
  Gaining Experience

  755
  173
  10 Јуни 2007
  Да не случајно има некој регистриран на www.dribbble.com да прати покана? :)
   
 2. Delicon

  Delicon
  Gaining Experience

  755
  173
  10 Јуни 2007

Сподели

Вчитување...