Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

DREAMBOX HD 800

damjan992

Intern
8 декември 2021
1
0
Може, само што е многу спор при рестартирање и такви ствари. За 8000 можеш да најдеш добар ресивер во 4к и доста брз

Sent from my SM-A325F using Tapatalk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.550
Мислења
964.779
Членови
34.921
Огласи
2.634
Најнов член
Natalija Canevska
На врв Дно