Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено DreamBox 800 HD Se Сателитски Ресивер

Статус
Затворена за нови мислења.

DemoUser

Баниран/a
27 април 2010
1.457
1.629
Скопје / Автокоманда
DemoUser додаде нов оглас:

DreamBox 800 HD Se Сателитски Ресивер - 4.500 ден.

Како што гласи насловот се продава сателитски ресивер кој е оригинал германски (не е кинеска копија гарантирам со мало прсте од левата рака).
Софтвер за него се наоѓа лесно бидејќи не е кинеска копија и многу лесно преку webinterface си се инсталира.
Работи без никаков проблем со тоа што некои дугмиња на далинското почнуваат да откажуваат т.е работат но не секогаш фаќаат добро кога ќе се притиснат.
Далинското е исто така ОРИГИНАЛ не е кинеска копија и само луге кои се разбираат од ресиверве...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.127
Мислења
975.156
Членови
35.434
Најнов член
Ljupce Boshkov
На врв Дно