• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

дравер за usb 2.0 jpeg web cam

  • Ја почнал/а темата
  • #1

али

Баниран/a
11 јули 2011
23
6
ми треба дравер за камера од компјутер се намачив со донлодирање секаков дравер ама никако да работи .може ли некој да помага.еве и слика имам од неја
 

Атачменти

toti

Intern
17 декември 2010
24
12
Ако е Gembird ова е драјверот за XP вториот фолдер а vista i 7 третиот фолдер а да ако имаш 64битен ос нема да ти проработи никогаш:)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,716
Мислења
849,270
Членови
29,441
Најнов член
Nikii
На врв Дно