• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Драјвери за Uit веб камера

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Drakso

Intern
22 октомври 2008
39
0
луѓе ми требаат драјвери за Uit веб камера пошо ми се изгуби CDто...барав на нет али пошо Uit е арапска фирма...така нешо и не можам да најдам:C
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
845,825
Членови
29,316
Најнов член
Melisa.blanco
На врв Дно