• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Драјвери за скенер

  • Ја почнал/а темата
  • #1

daceee90

Intern
2 март 2008
234
9
Videte vaka imam eden skener od postarite e iPHOTO MAKER imam driveri za nego mo samo rabotat na win 98 kade mozam da najdam driveri za XP ili ima nekoja finta so ke mozam da gi korstam i tie driveri od win 98 POZZ.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

daceee90

Intern
2 март 2008
234
9
fala brat sega ja proveriv stranata no za mojot istoriski skener nema :(
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43,470
Мислења
845,138
Членови
29,290
Најнов член
rootismyhome
На врв Дно