• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Драјвери за скенер Umax Astra 3450 i 610s

  • Ја почнал/а темата
  • #1

MARTIN_MKD

Intern
27 ноември 2007
419
2
Ке може ли мала помош околу драјвери за Umax Astra 3450 i 610s. Го свртев цел нет и некако да најдам. На официјалната страна ги продаваат заедно со додатниот софтверот (за кое мислам дека не е во ред).
Help please
 

maximilian

Gaining Experience
26 март 2008
1,064
74
Јас имав скенер Umax Astra 2000 U, и исто така не успеав да најдам драјвери (тешко се наоѓаат за нив, не знам оти) па морав да си барам друго чаре, отидов во една продавница за компјутери, имам еден пријател таму, и ми набавија оригинално ЦД со драјвери. Јас така се снајдов, распрашај се по продавнициве за компјутери може имаат нешто
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,972
Мислења
853,904
Членови
29,621
Најнов член
unnamed192
На врв Дно