1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Драјвери за Presario 6700 за Windows 7

Дискусија во форумот 'Драјвери' започната од PsyShadow, 29 Август 2012.

 1. PsyShadow

  PsyShadow
  Intern

  74
  1
  9 Април 2007
  Ми требаат драјвери за овој модел на лаптоп, да не знае некој каде можат да се најдат, Driver Genius не ги наоѓа.
   
  На donis992 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. dejan1602

  dejan1602
  Intern

  4
  0
  7 Август 2010
  moze li da go vidam laptopot
   
 3. hipo

  hipo
  Practice makes perfect

  1,623
  1,397
  27 Јануари 2011
  Машко
  На donis992 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. dejan1602

  dejan1602
  Intern

  4
  0
  7 Август 2010
  i koi driveri ne gi naoga
  da ne treba odnovo preinstalacija

  ако не заврсис работа со "hipo"писи посто мозе и биос треба да флесувас позз
   
 5. PsyShadow

  PsyShadow
  Intern

  74
  1
  9 Април 2007
  Имам проблем со аудио драјверите, не работат тие од виста, лаптопот е Presario 6700 ( v6719nr).
   
 6. ARMac

  ARMac
  Орган

  6,137
  7,037
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
 7. hipo

  hipo
  Practice makes perfect

  1,623
  1,397
  27 Јануари 2011
  Машко
  Дали ги проба трите драјвери?
   
 8. PsyShadow

  PsyShadow
  Intern

  74
  1
  9 Април 2007
  Не работат и тие.
   
Слични теми
 1. Plamen
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  876
 2. toteto
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,911
 3. AndrejGagale
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,239
 4. username
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,489
 5. Стап
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  1,417
Вчитување...

Сподели

Вчитување...