• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Драјвери за Лаптоп HP Pavilion dv6408nr

dFanTomb

Intern
9 јануари 2008
52
1
Help!!! Драјвери за Лаптоп HP Pavilion dv6408nr. Секаде барав уште по кој ли не форум и никако да најдам драјвери за овој лаптоп за Windows XP x64 бидејки процесорот е AMD Turion x64 x2. Ако знае некој нешто нека пише.Позздравввв! :D
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.173
Мислења
895.232
Членови
31.900
Огласи
348
Најнов член
Hellos
На врв Дно