• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Драјвери за Лаптоп HP Pavilion dv6408nr

  • Ја почнал/а темата
  • #1

dFanTomb

Intern
9 јануари 2008
52
1
Help!!! Драјвери за Лаптоп HP Pavilion dv6408nr. Секаде барав уште по кој ли не форум и никако да најдам драјвери за овој лаптоп за Windows XP x64 бидејки процесорот е AMD Turion x64 x2. Ако знае некој нешто нека пише.Позздравввв! :D
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,627
Мислења
821,946
Членови
28,272
Најнов член
coolshoeshine
На врв Дно