• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Drajveri za LAP-TOP

  • Ја почнал/а темата
  • #1

daceee90

Intern
2 март 2008
234
9
Kade mozam da najdam drajveri za LAP-TOP Toshiba
satellite a135-s2386
serial no. 47223383k
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

daceee90

Intern
2 март 2008
234
9
pa barav nesto no nemozev da se snajdam ke moze li da mi pratis link da gi downloadiram?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,722
Мислења
856,075
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно