• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Драјвери за iPod

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
193
Има ли некој да ми даде УСБ драјвери за iPod? Итно ми е!
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
193
Потребно ми е бидејки преку УСБ треба да го полнам, а не ми го препознава!
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
193
Средив работа. Драјвери не најдов меѓутоа некако успеав да го ставам на полнење. :bravo:
 

Banzai

Intern
3 март 2008
637
8
Купи си пуњач за во струја, корисна работа :)
И само itunes е потребен за ipod, а со новите не ни доаѓа во пакетот, туку си го симнуваш од нет.
 

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2,802
78
Нема драјвери за ipod само Itunes ти треба и кабел за поврзување се оди преку плеерот
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
858,384
Членови
29,929
Најнов член
Jov4e
На врв Дно