• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Драјвери за фискална

genki

Intern
20 октомври 2009
15
0
Ми треба драјвер и протокол за фискална Северец од Дуна компјутери
 

xenon

Guru
15 јануари 2011
3.854
9.883
Erga Gomnes
xenon's setup  
Processor & Cooler
i7 5960X 4300mhz
Motherboard
Asus X99 Deluxe
Storage
intel 750 400gb / 2 x 8tb seagate, 4 x 6TB WD, 3 x SM951 512gb, 4 x 4TB WD
PSU
Antec 1300W
RAM
64GB DDR4 @ 3200mhz
Video card
3080 Zotac Gaming
Case
Coolermater Cosmos II
Mouse
Sentinel III
Keyboard
Coolermaster Master Keys Pro L
Audio
Asus Xonar STX, Adam A7x (2), Adam A3x (2), TC Electronic BMC-2 (DAC)
Monitor
43" Samsung KS7500 4К HDR
OS
W11P

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.153
Мислења
894.598
Членови
31.869
Огласи
334
Најнов член
hikagenius
На врв Дно