1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Драјвери за фискална

Дискусија во форумот 'Драјвери' започната од genki, 16 Август 2016.

 1. genki

  genki
  Intern

  15
  0
  20 oктомври 2009
  Ми треба драјвер и протокол за фискална Северец од Дуна компјутери
   
 2. xenon

  xenon
  Guru

  3,790
  9,501
  15 Јануари 2011
  Машко
  На NERD. и Astro им се допаѓа ова.
 3. Проба

  Проба
  Intern

  8
  0
  23 Јуни 2012
  Машко
  Ги нема на оваа локација повеке , А ги има некаде ?
   
 4. kirev

  kirev
  Unstoppable

  5,295
  3,704
  31 Мај 2010
  Машко
  ICT ветеран
 5. Проба

  Проба
  Intern

  8
  0
  23 Јуни 2012
  Машко
  Да само во Гигабел ги има и дечките се доста љубезни .
   
Слични теми
 1. GigaC
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,719
 2. W1ndows
  Одговори:
  76
  Прегледи:
  23,300
 3. D@re
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  3,781
 4. daceee90
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,762
 5. NERD.
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  6,641
Вчитување...

Сподели

Вчитување...