• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

drajveri za CMP-WEBCAM 15

  • Ја почнал/а темата
  • #1

goblin

Intern
11 септември 2007
25
0
ja zemav na staro ovaa kamera no nemam drajveri... barav po net ne najdov... ako ima nekoj ajde share :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,579
Мислења
823,860
Членови
28,079
Најнов член
ivannalex
На врв Дно