• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Драјвери за 64 bit. верзија на windows

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Plamen

Intern
11 јануари 2008
63
1
Во последно време т.е. сегашно , колку што сум запознаен се продаваат и произведуваат 64 битни процесори.Па како еден корисник на таков процесор решив да ставам и 64 битен оперативен систем windows.Можам да кажам дека се приметува и тоа голема разлика , и дека до сега сум немал проблем со ниту еден програм , едино со мојот мобилен телефон Sony Ericsson k750i кој не подржува 64 бит... па би ве замолил доколку имате некој по детални инфо. обавестете ме. А што се однесува до компанијата пратив е-маил али не ми возвратија ... S.O.S
 

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1,333
68
Епа друже ако не ги контактираш повторно или не им бидеш досаден, незнам како ќе добиеш одговор. Или види овде.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Plamen

Intern
11 јануари 2008
63
1
Абе знаеш јас културен момак некам да досагам многу многу пазам на бон тон :D али ај ке пробам и со тој метод ... фала иначе за странава не сум пробал немам време али мислам дека може да ми помогне
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,695
Мислења
848,792
Членови
29,430
Најнов член
djpece
На врв Дно