• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

драјвер

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

goran^

Intern
7 април 2007
37
0
Дали има некој или може да ми каже каде можам да најдам драјвер за Motorola C650.Bеќе се обидов со нешто во стил на,, детектив''не го бива.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

goran^

Intern
7 април 2007
37
0
абе фала и убаво се само не знам како и каде да го инсталирам ,засто мојот компјутер воопшто не го препознава.Помачи се уште малку да ми помогнеш ако можеш.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,972
Мислења
853,904
Членови
29,621
Најнов член
unnamed192
На врв Дно