• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Drajver za Bluetooth...

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1,333
68
Ve molam najdete mi drajveri za Bluetooth USB Adapter Class1 od Billionton... Detalno ime na uredot ZYBT12-100 Dongle ... Ve molalm pobrzo najdete mi!
Se izvinuvam- ne vi kazav deka mi treba za vista...
Fala odnapred!
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Стефан само стави го bluetooth адаптерот на машината и самото ќе се инсталира, барем така кај мене направи.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1,333
68
Се снајдов со bluesoleil некако...:lut2::lut2::lut2:
Инаку админите и модераторите можат слободно да ја затворат оваа тема... Поздрав
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,019
Мислења
854,685
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно