1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

DP to HDMI адаптер или кабел

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од nik0la_, 4 Февруари 2017.

 1. nik0la_

  nik0la_
  Practice makes perfect

  700
  1,244
  5 Јануари 2012
  Купувам DP to HDMI адаптер или кабел, ако е кабел да биде 1.8м.
  Или предложете каде може да се купи.
  Има во Анхоч ама е 3м.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,623
  4,565
  23 Јуни 2015
  Машко
  На nik0la_ му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Stru4nak

  Stru4nak
  Gaining Experience

  372
  118
  16 Април 2007
  ако не ти се брза порачај подобро од интернет изгор се loging
   
  На nik0la_ му/ѝ се допаѓа ова.
 4. draganamon

  draganamon
  Gaining Experience

  345
  471
  24 Јануари 2016
  Машко
  Freelancer
  На nik0la_ му/ѝ се допаѓа ова.
 5. nik0la_

  nik0la_
  Practice makes perfect

  700
  1,244
  5 Јануари 2012
  Купено од Бугарија , може клуч.
   

Сподели

Вчитување...