• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Download od Picasa

  • Ја почнал/а темата
  • #1
23 јули 2007
338
8
Sakam da daunloadiram album so sliki od eden moj drugar sto mi gi postavi na Picasa. E sega koga ke go otvoram albumot i pritisnam na Download album ne mi se pojavuva nisto. Sto ne e vo red? Da ne treba nesto dodatno da instaliram za da daunloadiram od Picasa?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,044
Мислења
860,885
Членови
29,909
Најнов член
Klosus
На врв Дно