1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Dota2 играчки

Дискусија во форумот 'Игри' започната од zdravkovskii, 12 Јули 2019 во 16:37.

 1. zdravkovskii

  zdravkovskii
  Gaining Experience

  154
  73
  14 Јануари 2011
  Видео/Анимација
  Луѓе, ми треба вакво за видео за 2 недели отсега, од Али да порачувам нема да стигни.

  Дали знае некој кај можи да се најди набрзина, да се позајми или некој да ми даде па ќе му купам ново.
   

Сподели

Вчитување...