1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Dota

Дискусија во форумот 'Игри' започната од [W*O*R*I*X], 26 Септември 2010.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. [W*O*R*I*X]

  [W*O*R*I*X]
  Intern

  393
  11
  6 Септември 2010
  Еве јас сум играч на ова прекрасна игра и отворам тема за играва зошто е стварно мн добра ! Сите што играат нека пишуваат тука сриншотови нека поставуваат за интересни моменти се што сакаат па ако сака некој да се најдеме и да заиграме :):) btw дали знаете некој Мк форум за играва?? Јас знае за bidiin.com за овој форум али бидејки страната не е во ред и форумот не е во ред ако знаете некој форум пишете позз до сите :):):)
   
 2. lon9horn

  lon9horn
  Intern

  63
  1
  2 Јуни 2010
  Ја играв многу дота, и уште играм да, али од кога сум дојден на факс у Скопје немам време да играм.... Гарена од секогаш било срање, ливери на секој чекор :ua:, па ако сака некој некогаш да се собереме лан да направиме една добра партија нека пишува, иако не знам дали ќе дојдам, али ако се собереме повеќе луѓе за лан, сметајте ме!! :bravo:
   
 3. Vlatzki

  Vlatzki
  Gaining Experience

  1,264
  294
  1 Мај 2008
  @ lon9horn ако гарена има толку ливери, што не се префрлиш на battle.net ? Taму има ливери, секако, но се во многу помал број, особено кога ставија аутобан на хост ботовите... :)

  Иначе, јас играм дота... И тоа активно во последниве денови. :D Онака, малце подобар сум од медиум играч, и така... Играм на гарена со ник Newbtardness, па ако на некој му се игра 5в5 партија, нека пише да се договориме. :)
   
 4. delix

  delix
  Intern

  702
  23
  7 Април 2007
  Машко
  Interesno e kako prvo na battle net imase lag i leaveri, pa site se prefrlija na garena, koga se sobraa igraci na garena normalno pocna da lagira, i tekna na battle net da napravat auto ban i site pocnaa pak da se prefrlat.
  @vLaCki> smeni si go nikot, rules 1 and 2
   
 5. Supporter

  Supporter
  Gaining Experience

  850
  141
  31 Август 2008
Слични теми
 1. _EAX
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,748
 2. Happy

  Dota 2

  Happy, 17 Август 2011, Во форумот: Игри
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  959
 3. DaVoRkNe
  Одговори:
  701
  Прегледи:
  51,952
 4. Dzalek
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  924
 5. lakimens

  Dota 2

  lakimens, 28 Мај 2012, Во форумот: Игри
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,562
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...