1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

Dota

Дискусија во форумот 'Игри' започната од [W*O*R*I*X], 26 Септември 2010.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
  1. [W*O*R*I*X]

[W*O*R*I*X]
    Intern

393
    11
    6 Септември 2010
    Еве јас сум играч на ова прекрасна игра и отворам тема за играва зошто е стварно мн добра ! Сите што играат нека пишуваат тука сриншотови нека поставуваат за интересни моменти се што сакаат па ако сака некој да се најдеме и да заиграме :):) btw дали знаете некој Мк форум за играва?? Јас знае за bidiin.com за овој форум али бидејки страната не е во ред и форумот не е во ред ако знаете некој форум пишете позз до сите :):):)

2. lon9horn

lon9horn
    Intern

63
    1
    2 Јуни 2010
    Ја играв многу дота, и уште играм да, али од кога сум дојден на факс у Скопје немам време да играм.... Гарена од секогаш било срање, ливери на секој чекор :ua:, па ако сака некој некогаш да се собереме лан да направиме една добра партија нека пишува, иако не знам дали ќе дојдам, али ако се собереме повеќе луѓе за лан, сметајте ме!! :bravo:

3. Vlatzki

Vlatzki
    Gaining Experience

1,264
    294
    1 Мај 2008
    @ lon9horn ако гарена има толку ливери, што не се префрлиш на battle.net ? Taму има ливери, секако, но се во многу помал број, особено кога ставија аутобан на хост ботовите... :)

Иначе, јас играм дота... И тоа активно во последниве денови. :D Онака, малце подобар сум од медиум играч, и така... Играм на гарена со ник Newbtardness, па ако на некој му се игра 5в5 партија, нека пише да се договориме. :)

4. delix

delix
    Intern

702
    23
    7 Април 2007
    Машко
    Interesno e kako prvo na battle net imase lag i leaveri, pa site se prefrlija na garena, koga se sobraa igraci na garena normalno pocna da lagira, i tekna na battle net da napravat auto ban i site pocnaa pak da se prefrlat.
    @vLaCki> smeni si go nikot, rules 1 and 2

5. Supporter

Supporter
    Gaining Experience

850
    141
    31 Август 2008
Слични теми
  1. _EAX
    Одговори:
    3
    Прегледи: