• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Dota With Bots??

Статус
Затворена за нови мислења.

RaizoMugen

Intern
17 април 2007
103
1
ne ti treba verzija so botovi :D mars u enter ( mozes i u insomnija po najnovo ) i igraj protiv luge samo taka se uci :D
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Регистрирај си user na http://dotaportal.com има редовни updates и секогаш можеш да ја најдеш најновата DotA мапа со AI ботови.
Сајтот изобилува и со други содржини.. Ако си љубител на DotA неодминлив е :)

Maпата што ти ја дал S.N. e премногу стара, на dotaportal.com веќе има DotA Allstars v6.43b AIplus

Поздрав :)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

DoomiX_MDK

Gaining Experience
9 април 2007
174
109
Регистрирај си user na http://dotaportal.com има редовни updates и секогаш можеш да ја најдеш најновата DotA мапа со AI ботови.
Сајтот изобилува и со други содржини.. Ако си љубител на DotA неодминлив е :)

Maпата што ти ја дал S.N. e премногу стара, на dotaportal.com веќе има DotA Allstars v6.43b AIplus

Поздрав :)
Fala za info . Ke si napravam user.Pozdrav :))
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
43,518
Мислења
822,435
Членови
28,050
Најнов член
mindifislytherin
На врв Дно