• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

DotA Song.

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Mosh ova e zastareno .. ama stvarno e interesno:

[ame="http://youtube.com/watch?v=-zs1XVRxPjw"]YouTube - DotA song by Basshunter[/ame]
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Oldie but goodie :)

Basshunter e луд :D Кога сме веќе кај него, "Boten Anna" IRC related song:

[ame="http://youtube.com/watch?v=dRRi-13KXes"]YouTube - Boten Anna (English)[/ame]
 

GeNeRaToR

Intern
20 јануари 2008
538
7
Dosega gi slusnav glasovite na: Rashta, Pandern Brawemaster, Dwarven Sniper, Squee and Spielen ...
 

GeNeRaToR

Intern
20 јануари 2008
538
7
Епа де Squee and Spielen се Goblin Technies (камиказата) ако не се лажам.
Да надополнам: Juggneraut (Blademaster)
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
Наравоучение - играјте дота и киснете на ирц, и сите цури (читај плавуши) ќе се лепат за вас :))
 

GeNeRaToR

Intern
20 јануари 2008
538
7
dota igram vekje 3.5 godini i ne mi zdosadilo neznam za vas ama koga ednas bev vo sk. vidov devojcinja dota igraa. :D
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
Ajde koj saka DOTA da go resam neka kaze :p

inace pesnata mi se svigase, mi bese stvarno interesna:)
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
Aj nekoja ako saka da mi kaze kako da go simnam klipcevo (plzz)....
I koj saka da igra so mene preku GG, mojot nik e: Th3Assassin :)
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Видеото е со .flv екстензија и можеш да го отвориш со кој било .flv player или да го конвертираш во некој друг формат.
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
so toa koa go konvertirav mi se pustase posle samo zvukot (dali deka go staviv vo mp3 format, ne znam) ali so FLV player-ot dobro e go pusta, samo sto e so malce poslab kvalitet. Ali sepak fala
Pozz
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Па MP3 ти е аудио формат не видео :) Ако веќе го конвертираш напрај го во MP4 или WMV.
Иначе еве пробај да го пуштиш и со ова http://www.realplayer.com/ (RealPlayer)
 

GeNeRaToR

Intern
20 јануари 2008
538
7
Kako sto veke pisav vo nekolku temi. Treba da imas imaginacija i da bides kreativen za da napravis nesto.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,735
Мислења
863,570
Членови
30,071
Најнов член
Aleksandar Kostovski
На врв Дно