• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Dota 2

  • Ја почнал/а темата
  • #1

bristlebac

Intern
21 декември 2020
37
45
Skopje
Колку убиства имате највеке направено и со кој ???

20210322_175709.jpg
Јас со bloodseker имам 38 а од утре ке пробам да го срушам
 

nashio

On your way to fame
14 јануари 2011
491
568
Bitola
www.zdravkovski.com
nashio's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 7 1700 3.8GHz & DeepCool IceWind Pro
Motherboard
B350 Gaming Plus
Storage
256 SSD EVO
PSU
EVGA Bronze 600
RAM
Ripjaws V DDR4-3000 64GB
Video card
Radeon RX 580
Case
DeepCool
Mouse
MX Master
Keyboard
G.SKILL KM570 MX
Audio
Wharfedale Diamond 8.1 Pro Active
Monitor
Dell UP2716D, Dell U2414H
OS
Windows 10
  • Ја почнал/а темата
  • #7

bristlebac

Intern
21 декември 2020
37
45
Skopje
Дота е слично на фудбал, фудбалот се игра и развива, па Панчев беше легенда- голгетер па од времето на Дарко Панчев е многу изменет до времето на Горан Пандев !!!
 

tupacan

Unstoppable
10 септември 2007
1,584
2,066
Искрено не очекував волку убиства, обично сум нуб. :D

1617646523549.png
 

FreakyDroid

On your way to fame
21 август 2008
606
616
Гевгелија
FreakyDroid's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 7 2700X - MasterLiquid ML240L
Motherboard
ASRock - Fatal1ty K4 X470
Storage
2 x 4TB WD Black, Samsung 250 Evo 256GB, WD Black 500GB M.2
PSU
Gigabyte Odin Pro 1200W
RAM
4x16 GB G.Skill @ 3200MHz CL16
Video card
MSI GeForce GTX 1080 Ti Duke
Case
Cooler Master HAF-X
Mouse
Logitec G903
Keyboard
GK-979
Audio
Шајзе Genius
Monitor
LG 27GL850
OS
Win 10 x64
Пред точно 9 години и 1 ден. Со години немам играно ...
1617654442595.png
 

tosca

Intern
4 април 2019
4
2
ја симнав дота за да ми се апдејтне dotabuff со надеж дека имам подобар скор од 2013.... ама ништо :confused:

Capture.JPG
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,565
Мислења
846,628
Членови
29,351
Најнов член
Catcatcat
На врв Дно